עיצוב מקום ואוירה

אודליה עיצובים: האירוע החלומי שלכם מתחיל להתגשם!

שירותי העיצוב אירועים  של אודליה, הם ללא ספק, מה שיהפכו את האירוע שלכם להיות אירוע אחר… באודליה מציעים שירותי עיצוב ייחודיים לאירועים המבוסס על כשרון וניסיון רב שנים  במספר תחומים:

* עיצובים כללים והכנת מקום לאירוע.
* עיצוב חופות.
* עיצוב קבלות פנים ,כסאות כלה, ועמדות נטילת ידיים.
* עיצוב שולחנות – מרכזי שולחן.
* עיצוב פינות ישיבה .
* ועוד!

בין אם תרצו  להעשיר חלק מהאירוע בנגיעות – כמו החופה או השולחנות ובין אם רוצים להקים אירוע חלומי מהתחלה – הגעתם למקום הנכון.

אודליה, בראש גדול:
חתונה וחופה על הים? או ביער שאנטי – עם נרגילות ו"פופים", או שבכלל לקחת את מועדון הנוער העירוני ולהפוך אותו לזירת קונגרסים – כל אחד והחלום שלו.
לקראת כל אירוע – אנחנו נפגשים, לומדים את החלום שלכם  ומציגים לכם רעיונות מקוריים בדרך להגשים אותו.

אודליה, בראש עם סגנון:
התשוקה שלנו לעיצובים , מביא אותנו כל הזמן לחשוב ולפתח קונצפטים עיצוביים חדשים:
ניתן גם לבחור עיצובים מתוך הסדרות המוכנות שאנחנו מציגים: עיצובים קיציים, עיצובים כפריים או עיצובי יוקרה אירופאיים . הדרך לאירוע מיוחד מתחילה באודליה עיצובים.

אודליה, בראש שקט:
באודליה כל אירוע מקבל יחס אישי, אנחנו מלווים אתכם  לאורך כל הפרויקט,  בשרירותיות נפלאה בחברות טובה ובעיקר מקצועניות רבה  נדאג לכל הפרטים: להובלה, לעיצוב ולפינוי. בכך אתם תוכלו לדאוג רק להכנות החשובות , ליהנות ובסוף כמובן לסחוט את המחמאות.  באודליה האירוע שלכם בידיים טובות!

ומה אומרים לקוחותינו האחרונים:

לאודליה וניר היקרים
אודליה יקרה, אני רוצה להודות לך תודה ענקית על בר מתוקים מושקע במיוחד את הפכת את האירוע שלנו למושלם, אנשים לא הפסיקו לשבח ולהלל כי בר כמו זה שלך לא רואים בכל מקום. תודה על מקוריות, על יצירתיות, שפע וייחודיות, ללא ספק בר מתוקים הכי מיוחד שיש! את איכותית ומדהימה ונמליץ בחום לכל אחד ואחת שירצו לשדרג את האירוע כי אודליה יש רק אחת! שוב תודה מכל הלב ונפגש בשמחות. "

מאיר מנדל
לאודלי'ה וניר היקרים,
ראיתי תמונות מהממות מהאתר שלכם ועיצבתם שולחן בר מצווה לחבר של הבן שלי…ונדלקתי!
הזמנתי אותכם לבר מצווה של דוידי ואני שמחה שבחרתי בכם. השולחן היה מהמם ביופיו, הכיבוד טעים, מיוחד, מקורי ויפה לעין. .כל מי שראה את הבר התפעל והתלהב..
העשרתם ושידרגתם את הארוע שלי ועל כך אנו מודים לכם!
שפע וברכה תמיד"
Call Now Button