ברים מתוקים

הברים המתוקים של אודלי'ה – הזיכרון המתוק של האורחים!

המנה האחרונה, היא גם הזיכרון האחרון של האירוע, התחנה שתשאיר טעם טוב לאירוע ותיתן לאורחים להיפרד בהרגשה טובה. בשנים האחרונות אנו רואים שכבר בעלי אירועים רבים לא מסתפקים במנה האחרונה של האולם ומזמינים שירות ברים שלם שעושה את העבודה.

שירות הברים המתוקים לאירועים של אודלי'ה – לוקח את האירוע לפסגה חדשה.
דמיינו לעצמכם בר של 7 מטרים עמוס בקינוחים מתוקים ויוקרתיים, מפלי שוקולד ובעיצוב דקורטיבי מרשים, מחכה לאורחים שלכם מהרגע שהם מגיעים. הניחוחות , הגוונים וכמובן הקינוחים עצמם ילוו אותם לאורך כל האירוע ויזכיר להם להשאיר מקום בבטן גם תוך כדי המנה העיקרית עצמה.

באודלי'ה תוכלו לבחור בין מספר סוגי ברים מתוקים לכל סגנון תקציב ומצב:

ברים וינאיים – הסטנדרט האחרון בעולם האירועים – ברים מתוקים מפוארים בסגנון "וינה" ו"באווריה" של תחילת המאה שעברה- כל בר עמוס עשרות קינוחים מתוקים ומושקעים עבודת יד. הכל מוגש על ואזות וכלים דקורטיביים מותאמים ומוארים בתאורה חמה. מתאים במיוחד לאירועים יוקרתיים – חתונת, אירועי חברה, או אירועים בעלי חשיבות רבה.

ברים מתוקים: ברים מתוקים מלאים בקינוחים מתוקים במיוחד: עוגות ושוקולדים ברמה, עשרות סוגי סוכריות: גומי, חמצוצים, מרשמלוים, גלידות על מקל ועוד – מעוצבים בסדרות ייחודיות בהתאם לאירוע וקונצפט: עיצוב מלכותי, עיצוב נסיכות, כדורגל או חוף הים . מתאים במיוחד לאירועים אישיים כגון בר/בת מצוות ימי הולדת ואירועי קהילה.

ברי פירות -חוויה ססגונית של מגשי פירות ייחודיים, פירות העונה , וגילופי וחיתוכי פירות בעיצובים מרשימים. כל אלו כמובן פירות טריים הנבחרים בקפידה. בבר הפירות של אודליה אפשר להתחיל להתרגש מקינוחי הבריאה.

הבר המשולב: שירות בלעדי הכולל את כל שלושת הברים – בר וינאי, בר מתוק ובר פירות במקום אחד:

כמה מילים על הקינוחים עצמם:
חשוב לציין ,שבאודליה, לפני כל ה'שואו' , השירות והתצוגה – הקינוחים עצמם נעשים בקפידה.
כל קינוח נעשה בעבודת יד ובתשומת לב גבוה, מעוצב באומנות ובעיקר באהבה רבה.
כמו כן באודליה מקפידים שהקינוחים יעשו בסטנדרטים גבוהים של ניקיון, טריות ובסמיכות לאירוע המיוחל . ובאופן בלעדי – כל חומרי הגלם של הקינוחים בעלי כשרויות מהודרות בלבד!
באודליה כל קינוח היא יצירת אומנות בפני עצמה.

Call Now Button